Dobrze jest się poznać!

Dlatego zapraszamy do kontaktu.

No chyba, że chcesz wcześniej troszkę o nas poczytać. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na pięć pytań, które najczęściej zadają nam nasi klienci. 

5 faktów o nas

1. Skutecznycopywriter.pl to grupa kreatywna specjalizująca się w tworzeniu wartościowego contentu na potrzeby klientów z różnych branż. Jednoosobowa działalność szybko przekształciła się w zgrany zespół profesjonalistów.

 

2. Nie, nie jesteśmy z Warszawy 🙂 To powoduje, że rzadko przyjeżdżamy na spotkania do stolicy, ale ma to też pozytywną stronę – nie mamy warszawskich stawek. Oferujemy więc wysoką jakość tekstów i kreacji w rozsądnych cenach. 

 

3. Zlecenia dla małych firm traktujemy tak samo poważnie jak projekty dla dużych korporacji. Jeśli więc dopiero startujesz z działalnością i rozkręcasz firmowego bloga, nie wahaj się do nas pisać. 

 

4. Każdy z nas przeszedł ścieżkę awansu w różnego rodzaju firmach, więc dobrze rozumiemy biznes i jego potrzeby. Piszemy dla różnych branż i potrafimy elastycznie dostosować się do wymagań klientów.

 

 5. Stworzyliśmy już ponad 1100 artykułów, poradników i opisów produktów. Ciężko jest zaprezentować takie portfolio na jednej stronie. Chętnie przedstawimy nasze przykładowe teksty w obszarze, który Cię interesuje. 

 

 

 

 

 

 

Chcesz omówić projekt?

Wyślij do nas niezobowiązujące zapytanie. Sprawdź nasze ceny i terminy. W krótkim czasie otrzymasz konkretną odpowiedź.

Klienci o nas

Współpraca z grupą skutecznycopywriter.pl układa się doskonale. Przesyłane do nas teksty są zawsze pisane w sposób profesjonalny. Krótkie terminy realizacji sprawiają, że możemy szybko reagować na pojawiające się trendy.